The ultimate playlist by Kamp!

The Ultimate Playlist


Playlista pokazująca rozwój i muzyczne poszukiwania Kamp! Wszystkie płyty, EPki wydane dla D.I.S.C.O Texas, Kitsune, Cascine i Brennnessel Records, oraz mniej i bardziej znane remiksy.  Odtwarzać losowo, albo chronologicznie. Enjoy!

Spring / Summer / Autumn / Winter by Tomek


Bardzo eklektyczna playlista Tomka, przemyślana podróż przez różne style i wątki  muzyczne od klasyki italo disco, przez singer-songwriter po współczesny hip hop.Bardzo nieoczywiste wybory muzyczne, które poszerzą wasze horyzonty. Cho!

Kamp! loves Fall - Tomek - Update
Kamp! loves Fall - Radek - Update

Spring / Summer / Autumn / Winter by Radek


Playlista tworzona przez Radka, skoncentrowana na melodyjnym, beztroskim techno, czasami schodzi w ciemniejsze rejony elektroniki. Znajdziecie w niej dużo utworów, których DJe nie grają, bo stały się zbyt “popularne”, ale też mnóstwo nowych utworów na parkiet. Ta playlista to trochę “The best of techno”, świetne zestawienie dla tych którzy je uwielbiają i świetny początek dla tych, którzy chcą je poznać.

Spring / Summer / Autumn / Winter by Michał


Każda z playlist Michała to bardzo emocjonalny zestaw utworów kojarzący się z kolejnymi porami roku.

Kamp! loves Fall - Michał - Update
Kamp! DJs - Update

Kamp! DJs


Playlista z utworami, które gramy na setach djskich jako KAMPDJs. Zaczynamy od tracklisty z Beatstage na Festiwalu Open'er 2018! Aktualizacja co miesiąc!